[fibosearch]

poznaj MLO NUTRITION

mlo nutrition

MLO International LLC ma w swoim portfolio dziesięciolecia doświadczenia w dziedzinie profesjonalnej suplementacji, zdrowia i dobrego samopoczucia, przygotowania do zawodów, treningu, fitnessu, kulturystyki, podnoszenia ciężarów i ćwiczeń strongman. 

Dział badawczy MLO Nutrition współpracuje z zespołem sportowców, aby opracować formuły, które łączą odpowiednio dobrane,  składniki, które dają sprawdzone efekty. Celem firmy jest osiągnięcie mistrzowskich wyników w każdym aspekcie treningu, regeneracji i beztłuszczowej masy ciała. Linie suplementów MLO spełniają najnowsze wymagania dotyczące kontroli jakości, a nasze produkty spełniają najsurowsze międzynarodowe standardy dotyczące czystości, stężenia, proporcji i pochodzenia składników.

Certyfikaty MLO Nutrition: GMP, ISO 9001 i HACCP gwarantują, że z produktami otrzymujesz tylko to, co jest na etykiecie, o najwyższej możliwej jakości. Zdrowie to nie tylko wybór, ale zobowiązanie dla MLO International, dlatego wszystkie wysiłki skupiają się na zwiększeniu siły, wytrzymałości, proporcji mięśni oraz korzystnego i bezpiecznego spalania tkanki tłuszczoej. 

mlo nutrition - składniki

L-Glutamina jest dumnie oznaczona znakami logo Kyowa Quality® (KQ). Dzięki ponad 60-letniemu światowemu liderowi w badaniach, produkcji i oczyszczaniu wysokiej jakości składników, KYOWAQUALITY ® jest czymś więcej niż gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa. To pierwszorzędny certyfikat, za który dostajesz dokładnie to, za co płacisz.

Creapure® to światowa marka premium monohydratu kreatyny. Wyprodukowana w Niemczech, pod bezkompromisowymi standardami kontroli i regularnymi aktualizacjami naukowymi, Creapure® i ich logo na opakowaniu potwierdzają, że produkty MLO zawierają tylko najczystsze, wysokiej jakości składniki zaufanego pochodzenia.

 

Cryobiotica™ to firma biotechnologiczna skoncentrowana na badaniach i rozwoju nowych, bardzo silnych bakterii probiotycznych. Wykorzystując najnowocześniejsze podejścia naukowe, zespół Cryobiotica™ dąży do wyselekcjonowania szczepów, które posiadają silne właściwości probiotyczne. Surowce Cryobiotica™ są produkowane w najnowocześniejszych obiektach, przy użyciu innowacyjnych technologii hodowli szczepów i liofilizacji, które dostarczają miliardy pożytecznych bakterii zdolnych do przetrwania w trudnym środowisku przewodu pokarmowego człowieka i wywierania korzyści zdrowotnych.

MLO jest oficjalnym sponsorem STRONGMAN CHAMPIONS LEAGUE